Open sollicitatie

Hey jij daar!

Ben jij op zoek naar een uitdagende baan in de duurzame energie & IT-sector? Wil je graag werken bij een bedrijf dat altijd vooroploopt in de nieuwste ontwikkelingen op het gebied van data-analyse en softwareoplossingen? Dan ben jij misschien wel de persoon die we zoeken!

Sundata is op zoek naar getalenteerde mensen die ons team kunnen versterken. Als jij een passie hebt voor programmeren, data en technologie, dan willen we graag van je horen. We zijn op zoek naar mensen met een brede kennis van programmeertalen, en ervaring met het ontwikkelen van softwareoplossingen. Of ben jij degene die klanten blij maakt met customer succes?

Bij Sundata geloven we in een open en informele werkcultuur. We zijn een hecht team van professionals, met een passie voor ons vak. We bieden veel vrijheid en zorgen dat onze medewerkers altijd up-to-date blijven met de laatste ontwikkelingen in ons vakgebied.

Klinkt dit als de ideale baan voor jou? Stuur ons dan een open sollicitatie! We zijn altijd op zoek naar getalenteerde mensen om ons team te versterken.

Solliciteer direct

Wij werken onder andere voor:

 • Logo Rockstart
 • Logo Climate Kic
 • Logo ASN
 • Logo Universiteit Utrecht
 • Logo Greenchoice
 • Logo Portaal
 • Logo Woonpartners
 • Logo Essent
 • Logo Zayaz
 • Logo Saman Groep
 • Logo Vanwonen
 • Logo Sité
 • Logo Agro
 • Logo Hoppenbrouwers
 • Logo Kremer